Güncel Yazilarimiz

HD Masaüstü Arka Plan Resimleri 1366×768

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere bir birinden güzel 50 adet masaüstü arka plan resimlerini vereceğim.
Verdiğim linkteki dosyanın içerisinde 50 adet resim var.Bu resimlerin boyutu 1366×768.Resimleri masaüstü arka planınız yapmak için hemen resme sağ tıklayıp ardından “masaüstü arka planı olarak ayarla” derseniz seçtiğiniz resim masaüstü arka plan olacaktır.Dosyanın içerisinde araba,doğa,windows 7,hayvan resimleri var.

Dikkat
Arkadaşlar alttaki görev çubuğunuzun ve altta gözüken sekmelerin iyi gözükmesi için başlata tıklayın aramaya “saydamlık ve diğer görsel” ve karşınıza gelen programa tıklayın ileriye tıklayın ve onarma bittiğinde görev çubuğu düzelmiş olacak.

İndir
1366×768 Masaüstü arka plan resimleri indir;

Dosya.tc ile indir.
Hotfile ile indir.
RapidShare ile indir.
Rar şifresi: genisarsiv.net
Virüstotal.

Hakkında TheCaptainATX

Küçük yaşlarda bilgisayarla tanışmış merakını gidermek için her türlü yola başvuran araştırmayı seven ve araştıran, merakı yüzünden başına hep bela açan ama bu durumdan memnun olan, tek sosyal faaliyeti bilgisayar olan, teknoloji meraklısı, bilgiye aç garip insan.

Bir yorum

  1. resim pakedi
    Dosya.tc Hotfile RapidShare hepsinde dosya silinmiştir lütfen linkleri yeniler misiniz?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href=http://www.genisarsiv.net/"" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top